Борщ, булава і вишита сорочка: у Hexagon Agency створили українські емодзі

Борщ, булава і вишита сорочка: у Hexagon Agency створили українські емодзі

Борщ, булава і вишита сорочка: у Hexagon Agency створили українські емодзі

Українська диджитал-агенція Hexagon Agency створила українські емодзі. Це козак, булава, рушник, борщ, тризуб, традиційна вишита сорочка, борщ і дуля. Про це повідомляє видання The Village.

"Уявіть, що зустрічаєте когось у чаті рушником або відправляєте булаву, щоб виразити підтримку колективного рішення, – кажуть в агенції. – Ми вважаємо що українські культура та цінності заслуговують бути представлені у цифровому лексиконі. Тому ми зробили emoji з традиційними символами національної ідентичності України та подали їх відповідальним за їх реалізацію".

Намалював емоджі художник Ян Захаров. Hexagon Agency відправила їх на розгляд Unicode Emoji Subcommittee. Це означає, що вони зможуть стати доступними для користувачів iOS та Android.

"Нові emoji – реакція на соціокультурні зміни. Ці маленькі піктограми стали більш інклюзивними і презентують важливі для багатьох образи: ми бачили прапор-веселку, вагітних чоловіків, шкіру різних кольорів, релігійні символи etc. Розуміючи роль війни, її вплив і реакції на неї, можемо припустити, що місце для чогось українського, окрім прапора, є й у наступній версії emoji", – прокоментували в організації.

Чи схвалять у Unicode українські емодзі, стане відомо в жовтні 2022 року.

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура