Український боксер Дерев'янченко перервав серію з трьох поразок поспіль: перший виграний бій з 2019 року

AP

Він відсвяткував перемогу з українським прапором.

36-річний український боксер Сергій Дерев'янченко здобув свою чотирнадцяту перемогу в професійному ринзі. У першому бою в 2022 році українець впевнено декласував американця Джошуа Конлі.

Цей бій проходив в андеркарді вечора боксу, де мейнівентом була зустріч Дані Гарсії та Хосе Бенавідеса. Бій українця був розрахований на 10 раундів і боксери пройшли усю дистанцію.

Дерев'янченко упевнено перепрацював свого суперника фактично у кожній з 3-хвилинок. Ще у перших раундах Конлі намагався нав'язати свою контратакувальну стратегію, але з кожним наступним раундом перевага українця ставала очевиднішою. У підсумку, Сергій Дерев'янченко здобув надвпевнену перемогу рішенням суддів: 99-91, 99-91 та 98-92.

• Відео оголошення результатів бою

Для Дерев'янченка - це перша перемога з 2019 року. Свої останні три бої він програв: спершу Геннадію Головкіну у чемпіонському бою, тоді знову в бою за пояс поразка від Джермелла Чарло, а тоді ще один програш - у бою за звання претендента на чемпіонський титул від Карлоса Адамеса.

Загалом у Дерев'янчека була серія - 1 перемога в останніх п'яти матчах, до того ж він програв усі три свої чемпіонські поєдинки.

• Сергій Дерев'янченко провів 18 боїв у професійному ринзі - 14 перемог та 4 поразки. Жодного разу не програвав нокаутом.
  • Дерев'янченко боксує у середній ваговій категорії, дебютував у професійному боксі в 2014 році.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо