Українка Катерина Байндль зупинилася за крок від другого фіналу турнірів WTA у кар'єрі: результат

BNP Paribas Poland Open

Сьому ракетку України здолала несіяна румунка Богдан.

Українка Катерина Байндль не зуміла вийти до фіналу турніру WTA у Варшаві. У півфіналі вона у двох сетах поступилася румунці Ані Богдан.

За підсумками попереднього змагального дня Байндль вперше за рік дісталася півфіналу змагань WTA. Її попередній поєдинок за потрапляння до фіналу - у польській Гдині - був датований ще липнем 2021 року, коли українка поступилася бельгійці Марині Заневській.

У Варшаші Катерині випало грати з румункою Аною Богдан, з якою українка раніше вже зустрічалася тричі. Байндль обігрувала Богдан на змаганнях у Будапешті та Лінці у 2021 році, а їхня перша зустріч 2016 року на Мальорці закінчилася перемогою румунки у двох сетах.

Перший сет відзначився значною кількістю брейків - з 12 геймів цілих сім виграла тенісистка на прийомі. Та з перевагою в один гейм його взяла Богдан, що краще користалася своїми брейкпойнтами (не використала один проти трьох у Байндль). Катерина ж додала до цього п'ять подвійних помилок (у Богдан - жодної).

У другій партії суперниці обмінювалися брейками в чотирьох геймах поспіль. Коли ж гра вирівнялася, вирішальним став 11-й гейм. Богдан отримала потрійний брейкпойнт та реалізувала його з третьої спроби. Після чого довела матч до перемоги на власній подачі.

Відтак єдиним фіналом для Байндль на рівні основних турнірів WTA залишиться вирішальний матч Taipei Open у лютому 2018 року. Тоді українка у двох партіях поступилася угорці Тімеї Бабош - 5:7, 1:6.

WTA. Варшава. 1/2 фіналу

Катерина Байндль (Україна) - Ана Богдан (Румунія) - 0:2 (5:7, 5:7)

• Байндль - одна з двох українок, що доходили до півфіналу турнірів WTA цього сезону. Це також вдавалося Даяні Ястремській на змаганнях у Ліоні, де у вирішальному поєдинку вона поступилася китаянці Шуай Чжан.
  • У Варшаві Байндль продовжила підготовку до US Open. У Нью-Йорку Катерина має стартувати у кваліфікації з двома іншими співвітчизницями. До основної заявки увійшли чотири українки.
  • За підсумками минулого тижня Байндль втратила одразу 50 позицій у світовому рейтингу WTA. Наразі вона - 190-та, та вже гарантувала собі повернення до топ-150 завдяки вдалим виступам у Варшаві.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо