Олександр Караваєв став автором найбільш пізнього голу українських клубів у єврокубках: відео

Скріншот з трансляції

І емоційно відреагував на свій результативний удар.

"Динамо" вийшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. Кияни у Туреччині обіграли "Фенербахче" у додатковий час.

Переможний м'яч у складі "Динамо" забив півзахисник Олександр Караваєв. Футболіст вийшов на заміну замість захисника Томаша Кенджори і вразив ворота "Фенербахче" на 114-й хвилині матчу.

Відео голу Олександра Караваєва

Караваєв емоційно відсвяткував свій гол у ворота "Фенербахче". Півзахисник не зміг стримати сліз - рідне місто футболіста Херсон залишається під окупацією РФ.

Сам же гол Караваєва дозволив йому встановити унікальний рекорд. Футболіст "Динамо" став автором найбільш пізнього забитого м'яча українських клубів в єврокубках.

За інформацією Sport.ua, лише одного разу українські команди забивали на 114-й хвилині чи пізніше. У раунді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів футболіст "Монако" Рубен Агілар зрізав м'яча у свої ворота у матчі проти "Шахтаря".

Топ-7 авторів найбільш пізніх голів українських команд в єврокубках

• 114-а хвилина: Олександр Караваєв ("Фенербахче" - "Динамо", 27 липня 2022 року)
  • 105+1 хвилина: Клейтон Шав'єр ("Металіст" - "Рух", 28 серпня 2014 року)
  • 101-а хвилина: Санжар Турсунов ("Ворскла" - "Жиліна", 6 серпня 2015 року)
  • 97-а хвилина: Сергій Ателькін ("Славія" - "Шахтар", 22 серпня 2000 року)
  • 97-а хвилина: Жадсон ("Шахтар" - "Вердер", 20 травня 2009 року)
  • 97-а хвилина: Євген Коноплянка ("Аякс" - "Дніпро", 19 березня 2015 року)
  • 97-а хвилина: Руслан Фомін ("Маріуполь" - "Юргорден", 2 серпня 2018 року)

• Олександр Караваєв грав за "Фенербахче" у другій частині сезону 2016/17, зігравши шість матчів.
  • За "Динамо" Караваєв грає з 2019 року, перейшовши з луганської "Зорі". За цей час він провів 102 матчі за киян, забивши три м'ячі.
  • Караваєв уперше в кар'єрі забив у Лізі чемпіонів. Перед цим він відзначився у єврокубках за "Зорю" у Лізі Європи - два голи у сезоні 2018/19.
  • Завдяки перемозі над "Фенербахче", "Динамо" гарантувало собі груповий етап єврокубків.

• У третьому раунді кваліфікації суперником "Динамо" стане віцечемпіон Австрії "Штурм" з Ґраца. Перша гра протистояння відбудеться 2-3 серпня, матч-відповідь запланований на 9-те число.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо