"Ворскла" програла АІКу через суперечливий гол та закінчила виступи в Лізі Конференцій: результат

АІК

Ключовим епізодом двоматчевого протистояння став скандальний гол у додатковий час.

Полтавська "Ворскла" у другому матчі програла шведському АІКу та вилетіла з Ліги Конференцій за підсумками другого відбіркового раунду.

Команди вдруге за шість днів зустрічалися у Швеції на тлі повномасштабної війни в Україні. Минулого тижня перший матч між командами проходив у Стокгольмі та закінчився мінімальною перемогою команди Віктора Скрипника - 3:2.

Другий матч розпочинався з рівної боротьби, що виливалася в удари для обох команд. Та попри незначну перевагу полтавців за статистичними показниками, рахунок відкрили саме господарі.

На третій компенсованій до першого тайму хвилині захисники "Ворскли" загубили на куті штрафного майданчика флангового захисника Джо Мендеса. Той виконав удар з першого ж дотику, і м'яч з рикошетом від Ігоря Пердути поліцив у дальній кут воріт Дмитра Різника.

У другій 45-хвилинці футболісти АІКа взялися розвивати власний успіх. Активність вилилася в 10 ударів у бік воріт "Ворскли" (три - у площину) та перевагу у володінні м'ячем. Підопічні Скрипника натомість жодного разу не поцілили у площину. У підсумку - 3:3 після 180 хвилин протистояння. Переможця мав визначити додатковий час.

Нічийний рахунок тримався до 107-ї хвилини, коли вдруге відзначився АІК. Після розіграшу кутового зміг пробити захисник господарів Аксель Бйорнстрем. М'яч відбив Різник - та, на думку арбітрів, зробив це вже з-поза лінії воріт. Гол було зараховано, а контраверсійсний гол Бйорнстрема приніс АІКу перемогу та путівку до третього раунду кваліфікації.

Ліга конференцій. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

АІК (Швеція) - "Ворскла" (Полтава) - 2:0

Гол: Мендес, 45+3, Бйорнстрем, 107

Перший матч - 2:3

• АІК у третьому відбірковому раунді зустрінеться з переможцем пари латвійської "Валмієри" та північномакедонської "Шкендії", чий другий матч відбудеться 28 липня. У першому матчі сильнішою була саме "Шкендія" - 2:1.
  • З третього раунду свій шлях у кваліфікації Ліги Конференцій розпочне "Зоря". Суперник луганців визначиться в парі албанської "Влазнії" та румунської "Університаті" з Крайови (перший матч - 1:1).