Як під час карантину працюють листоноші Полтавщини

Як під час карантину працюють листоноші Полтавщини

Як під час карантину працюють листоноші Полтавщини Суспільне

У масках, захисних костюмах та окулярах. Так під час карантину працюють листоноші "Укрпошти".

Вони так само, як і до початку карантину, доставляють пенсії та листи, розносять журнали та продукти. Але вдягають "безпеку" та тримають дистанцію від клієнтів. Також – обробляють руки антисептиками.

Листоноша Олександра Сопільник сортує газетиСуспільне

Листоноша Олександра Сопільник сортує газети

Спочатку сортує газети та журнали, далі – позначає, кому їх має віднести. Олександра Сопільник працює листоношею на п’ятому відділенні поштового зв’язку Полтави. Газети, пенсійні виплати та продукти людям розносить дев’ять років.

Листоноша Олександра Сопільник

Листоноша Олександра Сопільник

Листоноша Олександра Сопільник розповідає: "Отримали пошту. Тепер потрібно розподілити газети за ділянками. Ось прийшли газети на підприємства. Я забираю їх собі, бо це моя ділянка".

Під час карантину пошту жінка розносить у захисній масці, халаті та окулярах.

"Щоразу маски, щоразу складно дихати. Але все одно потрібно бігти, потрібно одягати маску, окуляри. Постійно ношу із собою дезінфектор, яким користуюся після відвідування кожного двору", - каже Олександра Сопільник.

Сьогодні листоноша має обійти більше тридцяти адрес.

Полтавка Зінаїда БілозьороваСуспільне

Полтавка Зінаїда Білозьорова

Полтавка Зінаїда Білозьорова розповідає: "Один раз на тиждень приносить газету "Магістраль" та один раз на тиждень "Полтавський вісник". Тобто газети приходять двічі на тиждень".

Щотижня відділення отримує засоби індивідуального захисту. Це 300 пар рукавичок та близько 30 захисних масок на трьох працівників.

Начальниця поштового відділення Валентина НегрійСуспільне

Начальниця поштового відділення Валентина Негрій

"На нашому відділенні працює всього дві листоноші. Працюють на повну ставку. Обслуговуємо чималу територію. Близько 1800 дворів", - сказала начальниця поштового відділення Валентина Негрій.

Директор Полтавської філії компанії "Укрпошта" Юрій НабасовСуспільне

Директор Полтавської філії компанії "Укрпошта" Юрій Набасов

Під час карантину робота поштових відділень не змінилася, каже директор Полтавської філії компанії "Укрпошта" Юрій Набасов.

"Ми працюємо в штатному режимі. Надаємо ті ж послуги, які надавали до періоду карантину. Трохи змінився режим роботи. Продовжуємо виплачувати пенсії, субсидії та надавати інші фінансові послуги. Також можна замовити товари і продукти. Особливо це відбувається у селех", - розповідає Юрій Набасов.

Усі співробітники "Укрпошти" забезпечені засобами індивідуального захисту, каже Юрій Набасов.

Листоноша Олександра Сопільник розносить листи у засобах особистого захистуСуспільне

Листоноша Олександра Сопільник розносить листи у засобах особистого захисту

"Централізовано було закуплено більше, ніж на 25 мільйонів гривень. Це на усіх співробітників, яких по усій країні нараховується 35 тисяч працівників. Було закуплено засоби індивідуального захисту. Вони централізовано серед працівників", - сказав директор Полтавської філії компанії "Укрпошта" Юрій Набасов.

На Полтавщині – півтисячі відділень поштового зв’язку. На них працюють дві з половиною тисячі листонош.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди