Командне золото та особисте срібло: результат виступу на Європейських університетських іграх дзюдоїстки з Ніжина

Багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Європи та світу з дзюдо та самбо ніжинка Наталія Чистякова здобула срібну медаль в особистій першості до 70 кг та командну золоту нагороду на Європейських університетських іграх. Проходять вони з 14 по 31 липня у польському місті Лодзь.

Зі слів спортсменки, до змагань вона готувалася у звичному режимі: два тижні вдома та збір на базі в Конча-Заспі. На змаганнях зібралися близько 5 тисяч студентів з кількох десятків країн світу.

"Змагання пройшли дуже добре й окрім срібної медалі в особистому заліку, ми вибороли командне золото. В особистих змаганнях, звичайно, хотілося перемогти, але трошки не вийшло. Фінальний поєдинок детально ще не аналізувала, але можу сказати, що не вистачило сил до кінця дня", — розповідає Наталія Чистякова.

Спортсменка ще не повертається в Україну, а їде в Нідерланди. Там згодом будуть проводити збір дорослої збірної України з дзюдо.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року Наталія стала чемпіонкою світу з Самбо, де у фіналі виграла у росіянки. Як це проходило, дивіться у сюжеті: