Житель Івано-Франківська відбуватиме умовний термін за заклики розстріляти ВР і вбити Зеленського

Житель Івано-Франківська відбуватиме умовний термін за заклики розстріляти ВР і вбити Зеленського

Житель Івано-Франківська відбуватиме умовний термін за заклики розстріляти ВР і вбити Зеленського
Фото: Unsplash

Жителя Івано-Франківська засудили до двох років умовного терміну за те, що він у мережі Facebook закликав розстріляти владу і вбити Зеленського. Свої пости чоловік публікував протягом 2020-2021 років.

Як йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду, обвинувачений з березня 2020 року до березня 2021 року на своїй Facebook-сторінці публікував дописи із закликами до повалення державної влади.

Суд встановив, що обвинувачений розповсюдив матеріали наступного змісту: "Смерть Зеленському і зеленошакалам!", "Смерть зеленій наволочі, смерть ворогам!", "Влада зрадників України знову хоче знищити патріотів! Пора нам знищити зрадників!", "Верховна рада України має бути розстріляна!", "Тільки за муки вмираючого морпіха цього зеленого клоуна потрібно повісити! Україні потрібен націоналістичний терор!", "Українці платять податки грішми та здоров`ям на утримання своїх катів та злодіїв! Платити потрібно кулями", "Якщо до влади не можна достукатися, треба дострілятися".

Лінгвістична експертиза визнала дописи іванофранківця такими, що містять публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні. У суді чоловік свою вину визнав повністю, а також просив затвердити його угоду з прокурором про визнання винуватості.

Івано-Франківський міський суд визнав іванофранківця винним за ч. 3 ст. 109 Кримінального кодексу України та призначив йому три роки позбавлення волі. Керуючись ст. 75 ККУ, суд звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі та встановив іспитовий термін на два роки.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок