У Маріуполі окупанти демонтують вцілілі віконні блоки

У Маріуполі окупанти демонтують вцілілі віконні блоки

У Маріуполі окупанти демонтують вцілілі віконні блоки
Один з вцілілих будинків у Маріуполі. Фото: Маріупольська міська рада

У Маріуполі окупанти почали демонтувати вікна з будинків, які були встановлені в рамках програми "Теплий дім". Замість них встановлюють найдешевші віконні блоки.

Про це повідомила пресслужба Маріупольської міської ради.

"Руйнувати та грабувати. Здається таким лозунгом керуються окупанти у захопленому Маріуполі. Вони вивозять все, що вціліло – дитячі майданчики, медичне обладнання, фонтани. Тепер приступили до грабування вцілілих віконних блоків у квартирах маріупольців", — йдеться у повідомленні.

За інформацією міської ради, зафіксували демонтаж віконних блоків у будинку за адресою Пилипа Орлика, 94.

"Це саме ті нові вікна, які ми разом з жителями встановлювали в рамках програми Теплий дім", — повідомили у пресслужбі.

За чотири роки в рамках програми реалізували 265 проєктів на загальну суму 74 мільйони гривень. Утеплення будинків допомагало мешканцям зменшити витрати на опалення взимку.

"Тепер підрядники забирають нове, а на заміну надає жителям звичайні, дешеві вікна. І це перед зимою, коли місто не матиме опалення! Людям доведеться просто замерзати!", — додали у повідомленні.

Що відомо

  • В Маріуполі в одному з багатоквартирних будинків росіяни замінили вікна попри потрапляння снаряда в будівлю
  • У Маріуполі російські окупанти розібрали та вивезли фонтан з Театрального скверу
  • Російські окупанти грабують маріупольські музеї. Експонати вони планують вивезти в окупований Донецьк, а найбільш цінні — до РФ.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок