На Чернігівщині провели рейв-толоку у згорілому Будинку культури

На Чернігівщині провели рейв-толоку у згорілому Будинку культури

На Чернігівщині провели рейв-толоку у згорілому Будинку культури
Фото: Getty Images

Волонтерська ініціатива із відновлення постраждалих населених пунктів Repair Together організувала рейв-вечірку у згорілому після російських обстрілів Будинку культури у селищі Ягідне на Чернігівщині. Про це повідомили самі організатори на сторінці в Instagram.

Кілька десятків молодих людей розбирали завали у клубі під музику. "Місцеві не проти, до музики звикають", — розповіла журналістка Марина Варенікова у Facebook.

Волонтери допомагають не тільки загалом відновити село, але й адресно — винести з будинку потрощені меблі або нарубати дрова. "Для нас пріоритет — це люди, які потребують допомоги тут і зараз. На початку ми обрали 11 сімей, яким допомагаємо", — зазначив в інтервʼю для BBC волонтер ініціативи Дмитро Кирпа.

Це не перша акція ініціативи. Repair Together уже була в сусідньому селі Лукашівка — тоді на толоку з Києва на два дні привозили понад 100 волонтерів. Організатори планують до зими відбудувати щонайменше 12 зруйнованих вщент будинків та відремонтувати ще 25.

Більше про сучасну українську культуру

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура