"Позитивних вражень від цих змагань немає". Марина Бех-Романчук прокоментувала свій виступ у фіналі ЧС-2022

"Позитивних вражень від цих змагань немає". Марина Бех-Романчук прокоментувала свій виступ у фіналі ЧС-2022

Ексклюзивно
"Позитивних вражень від цих змагань немає". Марина Бех-Романчук прокоментувала свій виступ у фіналі ЧС-2022
AP Photo/Charlie Riedel

Коментар Марини Бех-Романчук для Суспільне Спорт.

Українська стрибунка Марина Бех-Романчук - дворазова фіналістка чемпіонату світу-2022. Атлетка змагалася у секторі для потрійного стрибка та стрибків у довжину. В обох дисциплінах українка пройшла до фіналу, причому зробила це автоматично з першої спроби.

Однак в обох дисциплінах безпосередньо у фіналі показати свої найкращі спроби не змогли. У потрійному стрибку Бех-Романчук фінішувала 11-ю, а в стрибках у довжину - восьмою. Тож з чемпіонату світу українка їде без нагород.

Читайте також: Марина Бех-Романчук фінішувала восьмою у найщільнішому фіналі в історії стрибків у довжину на чемпіонатах світу

Після виступу в фіналі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук дала коментар Суспільне Спорт, в якому описала свій стан.

"Сьогодні зробила все, що можливо від мене. На жаль, це лише 6.82, але такий результат і в принципі така позиція. Якось так. На даному етапі у мене позитивних вражень від цих змагань немає. Але як вийшло, в принципі, так вийшло. Готуємось надалі, ще сезон не закінчено", - сказала Марина.

У фіналі стрибків у довжину Бех-Романчук виконала шість стрибків, чотири з яких - заступи. У потрійному стрибку найкращий стрибок Марини теж не було зараховано через заступ в 1.1 сантиметра. Бех-Романчук відповіла на запитання про велику кількість заступів:

"Якби я знала, що робити з тими заступами, то давно вже вирішила б цю проблему", - відповіла українка.

Саме через заступ Марина Бех-Романчук не здобула медаль чемпіонату світу в стрибках у довжину у приміщенні в 2022 році, а на Олімпіаді-2020 у фіналі українка зробила одразу п'ять заступів у шести спробах.

Що відомо

  • Марина Бех-Романчук виступила в двох фіналах на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Українка фінішувала 11-ю в потрійному стрибку та восьмою у стрибках у довжину.
  • Усього на чемпіонаті світу Україна завоювала дві нагороди, обидві у стрибках у висоту: "бронза" Андрія Проценка та "срібло" Ярослави Магучіх.
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022