Збірна України з фехтування достроково закінчила виступи на чемпіонаті світу: усі результати

FIE – International Fencing Federation

У заключний день турніру жоден з представників України не виступатиме.

Збірна України з фехтування закінчила виступи на чемпіонаті світу, що проходить у Каїрі. Відбулося це за підсумками командних змагань у чоловічій шпазі та рапірі, а також жіночій шаблі.

У передостанній день змагань Україна боролася за медалі у командній шпазі. А також намагалася вийти у чвертьфінал у чоловічому турнірі з рапіри та у жіночому з шаблі.

За підсумками третього змагального дня серед команд Україна достроково припинила виступи на чемпіонаті світу. І вже не змінить свого медального становища на турнірі.

Першими турнір покинули українські шаблістки. Команда Ольги Харлан, Юлії Бакастової, Олени Кравацької та Олени Вороніної програла у першому ж матчі проти Греції, показавши найгірший результат за останні 17 років.

Після поразки шаблісток, закінчили виступи на турнірі і дві чоловічі команди. Шпажисти у чвертьфіналі чемпіонату світу поступилися Італії. А ось команда рапіристів після перемоги над Сінгапуром (45:37) поступилася господарям Єгипту (25:45) у матчі за вихід у чвертьфінал чемпіонату світу.

Таким чином, Україна закінчила командний турнір з фехтування без медалей. Лише двічі українським фехтувальникам вдавалося вийти у чвертьфінал змагань в команді.

Результати України у командному фехтуванні на ЧС-2022

• чвертьфінал: Інна Бровко, Влада Харькова, Яна Шемякіна, Юлія Свистіль (шпага, жінки), Володимир Станкевич, Роман Свічкар, Ян Сич, Нікіта Кошман (шпага, чоловіки)
  • 1/8 фіналу: Василь Гумен, Богдан Платонов, Юрій Цап, Андрій Ягодка (шабля, чоловіки), Крістіна Петрова, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Катерина Ченцова (рапіра, жінки) Ростислав Герцик, Даниїл Гойда, Андрій Погребняк, Клод Юнес (рапіра, чоловіки)
  • 1/16 фіналу: Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Олена Кравацька, Олена Вороніна (шабля, жінки)

Сам турнір Україна закінчила з однією медаллю. Її автором став шпажист Ігор Рейзлін, який в особистій шпазі здобув "бронзу".

• На попередньому чемпіонаті світу-2019 Україна закінчила виступи з чотирма нагородами (1+1+2).
  • Востаннє Україна вигравала лише одну медаль на чемпіонаті світу з фехтування у 2012 році. Однак тоді, у зв'язку з Олімпіадою, проводилися лише два командні турніри: у чоловічій шпазі та жіночій шаблі.
  • Шпажист Ігор Рейзлін вдруге поспіль закінчує чемпіонат світу з медаллю. У 2019 році він виграв "срібло" разом з командою, а також став бронзовим призером в особистому турнірі.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо