Українські видавництва зібрали майже мільйон книг для дітей-переселенців

Українські видавництва зібрали майже мільйон книг для дітей-переселенців

Українські видавництва зібрали майже мільйон книг для дітей-переселенців
Фото: Getty Images

Від початку акції "Українським дітям – українську книгу", започатковану Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики, українські видавництва передали майже 1 мільйон книжок для дітей-переселенців. Про це 20 липня повідомляє на своєму сайті МКІП.

Мета акції – безкоштовне забезпечення дітей-переселенців підручниками, навчальними посібниками та художньою літературою.

З 15 березня волонтерським центрам в українських містах та країнах Європи, де зараз проживають переміщені особи, передано понад 340 тисяч примірників книжок. У межах України найбільше передали у Львівську область – понад 25 тисяч. Також близько 125 тисяч книг відправили в міста Кропивницький, Тернопіль, Дрогобич, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Ужгород та Хмельницький.

6 липня МКІП повідомило про проєкт "Українські книжкові полички" у бібліотеках Європи. Українську літературу тепер можна знайти в бібліотеках Туреччини, Естонії, Литви, Словаччини, Швеції та Чехії.

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок