Шмигаль доручив підготувати бомбосховища у закладах освіти до 1 вересня

Шмигаль доручив підготувати бомбосховища у закладах освіти до 1 вересня

Шмигаль доручив підготувати бомбосховища у закладах освіти до 1 вересня
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Фото: Урядовий портал

Навчання в Україні має розпочатися за можливості за графіком 1 вересня, при цьому захисні споруди, зокрема бомбосховища, мають бути підготовленні до використання в разі загрози.

Про це під час селекторної наради з очільниками областей заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням", — йдеться у повідомленні.

У прифронтових областях і прикордонних громадах країни натомість застосовуватиметься онлайн-навчання.

"Безпека дітей — найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до навчального року. Усі рекомендації вже розроблені. У сховищах мають бути тепло, світло, вентиляція, вода й усе для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги. Навчання дітей і персоналу правильному поводженню під час тривоги мають стати регулярними", — наголосив Денис Шмигаль.

Шмигаль також доручив МВС опрацювати можливість використання комунального транспорту за певних умов для надання послуг із підвезення дітей з та до освітніх закладів.

При цьому міністр внутрішніх справ повідомив прем’єру, що у новому навчальному році у школах України має з’явитись нововведення — тривожна кнопка для звернення до органів Національної поліції.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 147. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок