Справа житомирського нардепа Сергія Кузьміних, підозрюваного у хабарництві: НАБУ і САП завершили розслідування

Справа житомирського нардепа Сергія Кузьміних, підозрюваного у хабарництві: НАБУ і САП завершили розслідування

Справа житомирського нардепа Сергія Кузьміних, підозрюваного у хабарництві: НАБУ і САП завершили розслідування
Фото: Facebook / Кузьміних Сергій

Національне антикорупційне бюро та Спеціальна антикорупційна прокуратура завершили розслідування за підозрою нардепа Сергія Кузьміних в одержанні ним 558 тисяч гривень хабаря. Про це на своєму сайті 18 липня повідомила пресслужба НАБУ.

У повідомленні сказано, що 15 липня стороні захисту відкрили матеріали справи для ознайомлення перед тим як скерувати справу до суду.

Дії нардепа кваліфікують за частиною 2 статті 369-2 Зловживання впливомКримінального кодексу України.

Що відомо

  • 28 січня під час спільної операції НАБУ, САП та Офіс генерального прокурора затримали одного з чинних народних депутатів під час отримання 558 тисяч гривень хабаря. Повідомляється, що народний депутат сприяв укладенню контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області.
  • За повідомленням голови фракції "Слуга Народу" Давіда Арахамії, затриманим депутатом виявився Сергій Кузьміних, член фракції "Слуга Народу", обраний до парламенту за округом №67 (Житомирська область).
  • 31 січня генеральна прокурорка Україні Ірина Венедиктова повідомила, що підписала підозру народному депутату. 1 лютого стало відомо, що Кузьміних проігнорував три повістки та не з'явився на допит до НАБУ. 3 лютого його оголосили в розшук.
  • 2 лютого стало відомо, що народний депутат Кузьміних направив листа голові фракції "Слуга Народу" Давіду Арахамії з проханням тимчасово виключити його зі складу фракції з можливістю повернутися, якщо буде доведено його невинуватість.
  • 7 лютого Кузьмін разом із адвокаткою прийшли до НАБУ, де депутата і затримали для обрання запобіжного заходу. Прокуратура просить взяти його під вартою на два місяці з альтернативою в 49 620 гривень застави. На засіданні 11 лютого обрання запобіжного заходу Кузьміних перенесли.
  • 14 лютого адвокатка нардепа Кузьміних заявила відвід слідчому судді Вищого антикорупційного суду Олегу Ткаченку, який обирав запобіжний захід для нардепа.
  • 17 лютого слідчий суддя Олег Ткаченко ухвалив рішення про привід народного депутата Сергія Кузьміних на судове засідання.
  • 19 травня Сергію Кузьміних обрали запобіжний захід – заставу у 49 тисяч 600 гривень.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок