На Харківщині українські розвідники знищили російську ДРГ та взяли у полон командира взводу

На Харківщині українські розвідники знищили російську ДРГ та взяли у полон командира взводу

На Харківщині українські розвідники знищили російську ДРГ та взяли у полон командира взводу
Командира взводу з РФ взяли у полон на Харківщині. Скріншот відео: ГУР Міноборони

У Харківській області українські військові знищили диверсійно-розвідувальну групу морської піхоти Північного флоту ВМФ Росії.

Підрозділ російських військових виявили в Дементіївці Дергачівської громади, повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України. Коли саме, розвідники не уточнюють. За даними ГУР, окупанти розміщувалися в зруйнованих будівлях.

Загалом знищені 36 російських військових, ще частина дістала поранення різного ступеню тяжкості. Українські військові змусили окупантів відійти з позицій та взяли в полон пораненого командира взводу. Це 33-річний уродженець Запорізької області Станіслав Трутнєв, військовослужбовець 140 загону спеціального призначення боротьби з підводними диверсійними силами та засобами Північного флоту ВМФ РФ (в/ч 69068, Відяєво, Мурманської області), який у складі російських військ воював у Сирії.

"Нас зібрали у Печензі (Мурманська обл.) на проведення операції. Були відправлені через Бєлгород. Зайшли на територію України. Одразу ж були доставлені у село Дементіївку. Основна задача була — взяти висоту. У перші дні втратили більшість... Та майже всіх втратили", — говорить полонений.

За його словами, під час операції їхня група дісталася висоти, але не втримала її, "оскільки підставили, обманули товариші". Військовим РФ він радить повертатися додому: "Тут не треба воювати".

Захопленому командиру надали медичну допомогу, він перебуває в одному з медзакладів.

Читайте також

"Може "прилетіти" ззаду": російський окупант розповів, що у разі відступу на Харківщині вбити могли співслужбовці

"З 90 людей лишилось 26": російський окупант розповів бабусі, як воює під Ізюмом

Окупант із Башкирії розказав, як ЗСУ взяли військових РФ у полон у Циркунах

На початок