Співробітники "Медіа Група Україна" Ахметова почали отримувати листи про звільнення

Співробітники "Медіа Група Україна" Ахметова почали отримувати листи про звільнення

Співробітники "Медіа Група Україна" Ахметова почали отримувати листи про звільнення
Бізнесмен Рінат Ахметов, фото: УНІАН

Після заяви бізнесмена Ріната Ахметова про вихід з медіабізнесу Медіа Групи Україна почала звільняти працівників. Листи із відповідними повідомленням сьогодні надійшли до співробітників, які останній час були в простої.

Про це Суспільному повідомив директор медіагрупи Євген Бондаренко. "Так. Це мій щотижневий лист до всіх співробітників і там я кажу, що ми розпочинаємо звільнення певних категорій співробітників — тих, які були в простої. Це триватиме кілька тижнів, але це до кінця літа процес звільнення співробітників завершиться", — зазначив Бондаренко. За його словами, звільняти будуть тільки працівників, які перебували в простої — це понад 20% працівників медіагрупи. Звільненим обіцяють додатково виплатити щонайменше три оклади, каже директор медіагрупи.

Щодо інших 80 відсотків співробітників наразі рішення немає. "Аванс вони отримують, це я гарантую для всіх співробітників медіагрупи. І всі хто буде звільнений отримають як мінімум три оклади. Це теж позиція акціонера", —  сказав Бондаренко Поки Нацрада та Мін’юст не анулює телевізійні та супутникові ліцензії Медіа Групи Україна, говорить Бондаренко, телеканали продовжать транслювати Марафон "Єдині новини". А інформаційна команда "України", включно із ведучими, редакторами, журналістами та знімальними групами на передовій продовжать працювати. "Зараз ми чекаємо на рішення щодо ліцензій. До цього часу ми працюємо в Марафоні. Працівники отримують заробітну плату і будуть працювати. Вони продовжать роботу в штатному режимі", — додав Бондаренко.

Читайте також: Закон про олігархів і втрати через війну. Що означає заява Ахметова про вихід з медіа

Що відомо

  • 11 липня 2022 року Рінат Ахметов заявив, що Медіа Група Україна відмовляється на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів і від ліцензій своїх друкованих медіа в Україні. За його словами, рішення продиктовано законом про олігархів.
  • В Офісі президента заяву Ахметова назвали "гідним прикладом того, що закон один для всіх". Водночас міністр культури Олександр Ткаченко визнав, що це рішення було неочікуваним.
  • 12 липня інвестиційна SCM повідомила, що розпочала процес анулювання ліцензії МГУ, до якої, зокрема, входить телеканал "Україна 24", тематичні канали "Футбол 1/2/3" та мультимедійна платформа "Сьогодні". Також припиняється випуск друкованих ЗМІ медіахолдингу, втім механізм співпраці з Vogue.UA визначатиметься окремо.
  • 14 липня Медіа група Україна Ріната Ахметова подала до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення заяву щодо анулювання ліцензії телеканалів. Нацрада розгляне заяву впродовж 15 днів.
  • Медіахолдинг "Медіа Група Україна" складається з 10 ефірних і супутникових телевізійних каналів, інтернет-ресурсів та друкованих ЗМІ: телеканал "Україна 24", телеканал "Україна", молодіжний телеканал НЛО TV, телеканал Індиго TV, тематичні канали "Футбол 1/2/3", міжнародні канали Ukraine 1/Ukraine 2, NLO TV 1/NLO TV 2, "34 телеканал", телеканал "Донбас", телеканал "Сигма", "Новинна Група Україна", мультимедійна платформа СЬОГОДНІ, "Медіа партнерство Баінг", оператор супутникового мовлення Xtra TV, ОТТ-платформа OLL.TV та проєкт Vogue.UA.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок