Десантники "Придністров'я" просять не залучати військовослужбовців до війни в Україні — військовий аналітик

Десантники "Придністров'я" просять не залучати військовослужбовців до війни в Україні — військовий аналітик

Десантники "Придністров'я" просять не залучати військовослужбовців до війни в Україні — військовий аналітик
Фокус

Підполковник у відставці та член "Спілки десантників Придністров'я" Олександр Мундрескул звернувся до так званого президента невизнаної республіки "Придністров'я" з проханням не допустити відправлення військових "ПМР" для участі у війні на території України. Про це Суспільному розповів військовий аналітик Олександр Коваленко із посиланням на власні джерела.

У зверненні від 7 липня йдеться про те, що військовослужбовців так званої "ПМР" агітують брати участь у війні в Україні. Десантники стверджують, що вторгнення на територію іншої суверенної держави "приведе до великих втрат особистого складу".

Придністровці не хочуть брати участь у війні на території України
Олександр Коваленко

Олександр Коваленко розповів, що військовослужбовці невизнаної республіки та їх рідні розуміють, що так звану армію "Придністров'я" відправлять на бійню як гарматне м'ясо, тож не хочуть брати у цьому участь. Також у них є приклад Білорусі, яка теж не дає своїх військових для підкріплення вторгнення. Аналітик вважає, що такі звернення будуть з'являтися все частіше.

"Зараз у "Придністров'ї" дуже напружена ситуація стосовно того, що місцеві не розуміють, що буде далі та як буде використовувати ресурс так званої "ПМР". Чи буде РФ їх застосовувати. Дуже добре колишні військові цього утворення розуміють, що будь-які дії проти України закінчаться в першу чергу для Придністров'я досить погано", — переконаний Олександр Коваленко.

Раніше на території невизнаної республіки в напрямку Одеської області розгорнули та привели в бойову готовність шість батарей реактивного залпового вогню "Град", три гаубиці Д-44 та залучили 600 військовослужбовців.

Читайте також

  • У "Придністров'ї" розгорнули озброєння в напрямку Одеської області: чим це загрожує регіону
  • У невизнаному Придністров'ї чоловіків агітують вступати на службу до лав російської армії – ГУР
  • Реальна небезпека чи провокації: чи є загроза для Одещини з боку невизнаної ПМР

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок