Вбивство Сіндзо Абе: гейм-дизайнер Хідео Кодзіма може подати до суду через фейкові звинувачення

Вбивство Сіндзо Абе: гейм-дизайнер Хідео Кодзіма може подати до суду через фейкові звинувачення

Вбивство Сіндзо Абе: гейм-дизайнер Хідео Кодзіма може подати до суду через фейкові звинувачення
Фото: Getty Images

Фото японського гейм-дизайнера Хідео Кодзіми ЗМІ використали в новинах про вбивство колишнього прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе. Тепер студія Кодзіми розглядає можливість звернення до суду, про це повідомляє BBC.

"KojimaProductions рішуче засуджує поширення фейкових новин і чуток, які передають неправдиву інформацію. Ми не терпимо такого наклепу і в деяких випадках розглядатимемо можливість подання судових позовів", — написали представники гейм-дизайнера у повідомленні у Twitter.

Помилка вперше стала вірусною після того, як французький ультраправий політик Дам’єн Ріо опублікував у Twitter фотографії Кодзіми. "Ультралівий екстремізм вбиває", — додав напис він. Ріє пізніше видалив свій твіт та перепросив у Кодзіми, але користувачі встигли зробили знімки з екрана та почали активно їх поширювати.

Справжній вбивця колишнього прем’єр-міністра Японії Сіндзо Аб був пізніше ідентифікований як Тетсуя Ямагамі.

Хідео Кодзіма — японський гейм-дизайнер, сценарист, продюсер та керівник розробки відеоігор. Він найбільш відомий як творець серії ігор Metal Gear. Кодзіма також розробив пригодницькі ігри Snatcher і Policenauts; виступав продюсером інших ігор серії, серед інших Zone of the Enders, Boktai і Castlevania: Lords of Shadow.

Вбивство Сіндзо Абе: геймдизайнер Хідео Кодзіма може подати до суду через фейкові звинувачення
Фото: скріншот із Twitter

Більше про відеоігри

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок