У Радомишлі понад 600 споживачів будуть тимчасово відключені від газопостачання

У Радомишлі понад 600 споживачів будуть тимчасово відключені від газопостачання

У Радомишлі понад 600 споживачів будуть тимчасово відключені від газопостачання
Ілюстративне фото: Суспільне Житомир

У Радомишлі на Житомирщині з 12 липня понад 600 споживачів будуть тимчасово відключені від газопостачання. Радомишльська дільниця Коростенського відділення АТ "Житомиргаз" буде проводити роботи з підготовки мереж до нового опалювального сезону. Про це Суспільному розповіла речниця "Житомиргазу" Юлія Петришина.

За її словами, будуть проводитись роботи на газорозподільних мережах в мікрорайонах міста Хутір та Рудня.

"Працівники Радомишльської дільниці "Житомиргазу" будуть проводити опресовку газопроводів газорозподільних мереж, перевірку їх на міцність та герметичність для того, щоб виявити та своєчасно усунути витоки газу. Всього від газопостачання будуть відключені 654 споживачі", – розповіла Юлія Петришина.

За її словами, відновлювати газопостачання будуть 14 липня. При цьому просять всіх господарів будинків забезпечити доступ спеціалістів компанії до газових приладів.

"Починаючи з 14-ї години 14 липня і десь до сьомої вечора фахівці будуть обходити будинки, щоб зробити контрольні перевірки мереж. Це робиться задля безпеки в кожному домоволодінні. Після цього буде поновлене газопостачання", – зазначає Юлія Петришина.

Роботи з підготовки газових мереж до нового опалювального сезону будуть проводитись за адресами:

  • вулиці Філіповича, Отамана Орлика, Олега Хаустовича, Мічуріна, провулок Лісний, Кузьми Скрябіна, Коцюбинського, Київська, Кевлицька, Карпенка, Карбишева, Довженка, Братів Незабитовських, вулиці Чехова, Шкідченка;
  • провулок Архіповича, вулиця Перебійна, Карпенка, Мотрушенка, Руднянська, Володимирська, Толстого, Заводська, Лугова, Шкідченка, провулок Павла Плацинського, Руднєва, Першотравневий, Чехова, Перебійний.

Читайте також

  • У Житомирі у приватному секторі розпочали перевірки газових мереж за допомогою мобільної лабораторії.
  • 360 тисяч домогосподарств Житомирщини автоматично перевели до іншого постачальника газу. Пояснюємо чому.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок