Чернівцігаз Збут повернув майже половину переплат за газ. Як оформити заявку

Чернівцігаз Збут повернув майже половину переплат за газ. Як оформити заявку

Чернівцігаз Збут повернув майже половину переплат за газ. Як оформити заявку
Фото: Уніан

Чернівцігаз Збут за тиждень повернув клієнтам 293 тисячі гривень переплат та помилково сплачених у травні грошей за газ. Всього компанія має виплатити понад 750 тисяч гривень, але через воєнний стан виплати затримують.

Про це Суспільному повідомила директорка Чернівцігаз Збуту Катерина Параска.

За її словами, автоматично перерахувати гроші з особового рахунку Чернівцігаз Збуту на особовий рахунок Нафтогазу України користувачі не можуть, оскільки це різні юридичні особи.

“Якщо споживач має переплату або сплатив за газ помилково, він може надіслати нам заяву на повернення коштів”, – зазначає директорка.

Для повернення грошей власник рахунку має провести звірку з менеджером або з контакт-центром за телефоном 037 293 18 04.

Якщо є переплата, власник рахунку має написати заяву, додати копію паспорта, ідентифікаційного номера та реквізити для повернення грошей. Заяву можна подати у відділення або надіслати на електронну пошту [email protected]

Раніше Суспільне розповідало, як люди повертають гроші:

Як платити за новими платіжками

У нових платіжках вказаний оновлений розрахунковий рахунок та ЕІС-код. Показники лічильника, як і раніше, потрібно передавати "Чернівцігазу". Це можна зробити або на сайті, або ж передати показники телефоном. Показники потрібно передавати щомісяця з 1 по 5 число.

Зобов'язання за облік газу несе "Чернівцігаз". Працівники компанії продовжуватимуть приходити та знімати показники газових лічильників та перевіряти їх стан.

Як "Нафтогаз" вираховує суму платіжки?

Рахунки формують з тієї інформації, яку компанії надає "Чернівцігаз". Користувачі надають показання лічильників "Чернівцігазу", а він передає оператору газотранспортної системи України.

Звідти "Нафтогаз" бере об'єми спожитого газу й множать на ціну, яка зафіксована в межах поточного тарифного плану. Ціна для населення 7,96 гривні за один кубометр газу.

Якщо користувач не передав показники лічильника, або передав пізніше, оператор ГТСУ передає граничні об'єми споживання.

Як отримати рахунок

Доступні три способи:

 • в особистому кабінеті на my.gas.ua (номер особового рахунку можна отримати в контакт-центрі);
 • у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger (номер особового рахунку можна отримати в контакт-центрі);
 • "Укрпоштою" після 20-го числа поточного місяця, лише в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.

Як оплатити рахунок

Нафтогаз формує платіжки щомісяця 10–15-го числа. Сума до сплати розраховується на основі даних про спожитий газ, які передає оператор ГРМ (облгаз).

Доступна оплата офлайн, онлайн та за реквізитами.

За реквізитами:

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»

ЄДРПОУ: 40121452

IBAN: UA893004650000000260323012042 в АТ «Ощадбанк» м. Києва

МФО 300465

Онлайн:

 • в особистому кабінеті на my.gas.ua (номер особового рахунку можна отримати в контакт-центрі);
 • у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger (номер особового рахунку можна отримати в контакт-центрі*);
 • через сайти та мобільні додатки банків;
 • за допомогою платіжних систем (Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay, Apple Pay, Google Pay).

Офлайн:

 • через платіжні термінали самообслуговування;
 • у будь-якому відділенні банку;
 • через відділення Укрпошти або Нової пошти.

При оплаті за газ в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чатботі GASUA до 15-го числа нараховується знижка 1 %. Клієнт зможе використати її під час наступного платежу.

Номери контакт-центру:

 • +38 066 300 2 888
 • +38 098 300 2 888
 • +38 093 300 2 888

Що відомо

 • З 1 травня 2022 року до "Нафтогаз України" як до постачальника останньої надії перевели 8,8 млн українських домогосподарств, бо компанія "Твій газзбут" (104.ua) втратила можливість працювати.
 • Постачальник газу останньої надії надає послуги населенню у разі, якщо вони залишилися без газопостачальника. Наприклад, внаслідок банкрутства, закінчення чи анулювання ліцензії, необрання постачальника споживачем після розриву контракту з іншою установою. У 2015 році постачальником газу останньої надії було обрано НАК "Нафтогаз України".
 • Кабінет міністрів і "Нафтогаз" утримуватимуть тарифи коштом спецфонду держбюджету, який наповнюватимуть донори. Держава компенсуватиме учасникам ринку різницю між економічно обґрунтованими та поточними тарифами.
 • Голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко анонсував створення державної мережі АЗС. Компанія має стати національним оператором на ринку нафтопродуктів, щоб забезпечити справедливість цін на ринку. Таке завдання поставив президент Володимир Зеленський.

Читайте також

Буковинці почали отримувати нові платіжки за газ: як оплатити

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок