Любить ліс та вірить в перемогу: історія бійця з бригади ТРО Волині

Любить ліс та вірить в перемогу: історія бійця з бригади ТРО Волині

Любить ліс та вірить в перемогу: історія бійця з бригади ТРО Волині
Фото: 100-та окрема бригада територіальної оброни Волині

Михайло на позивний "Картограф" у мирному житті працював лісничим, нині ж служить в бригаді територіальної оборони Волині. Чоловік вірить у перемогу України. Його історію опублікували на Facebook-сторінці 100-ої окремої бригади територіальної оборони Волині.

Після закінчення навчання у Київському національному аграрному університеті й відслуживши строкову службу чоловік 20 років працював у Любомльському лісгоспі. Спочатку був старшим майстром лісу, інженером лісозаготівель, лісничим та став головним лісничим.

У 2014 році пішов у військкомат. Каже: не взяли, а ось у 2015-му таки призвали. Найгарячішими були 2018-2019 роки, коли у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади служив під Кримським на Луганщині, – розповідає Михайло.

"На передку найважче впродовж перших трьох днів. Я взагалі спати не міг. Під час артобстрілів постійно вибігав із бліндажа. А мене досвідченіші бійці заспокоювали: чого ти – то ж не по нас летить! А потім таки заснув – аж раптом будять: "Ти чого спиш?! Ось тепер по нас летить", – говорить боєць.

Нині Михайло служить старшим сержантом. Чоловік має хорошу фізичну підготовку. На одній руці віджимається по 12 разів.

Вдома на нього чекають мама, дружина та троє синів. Найменший цьогоріч піде у перший клас. Чоловік вірить у перемогу України та заступництво Архістратига Михаїла, адже народився саме на Михайла – 21 листопада.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок