На Донеччині альтернативний спосіб газопостачання з Ізюмського напрямку заблокований — мер Краматорська

На Донеччині альтернативний спосіб газопостачання з Ізюмського напрямку заблокований — мер Краматорська

На Донеччині альтернативний спосіб газопостачання з Ізюмського напрямку заблокований — мер Краматорська
Газова плита. Фото: pixabay

У Краматорську, як і на більшій частині Донеччини, вже півтора місяця немає газу — російські військові перебили основну магістраль, спеціалісти не мають змоги навіть оцінити об'єми ремонтів. Альтернативний спосіб газопостачання з Ізюмського напрямку теж заблокований, адже там теж ведуться бойові дії. Про це у коментарі Суспільному повідомив міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

"Електропостачанням місто забезпечене, але це теж вже резервні канали. Водопостачання у самому місті є, а от в деяких старостинських округах із цим проблеми, адже так само воду подавали туди з фільтрувальної станції КП "Вода Донбасу". На їхню фільтрувальну станцію зараз не подають електроенергію, вона під Лиманом, і обстріли росіян знов таки не дають змогу дістатись туди ремонтникам", розповів Гончаренко.

Він додав, що селища дійсно лишаються без централізованого водопостачання, але є підвіз води. Це тимчасово рятує ситуацію.

Читайте також: У Покровську пропонують перепідключити громаду до альтернативної гілки газопостачання з Дніпропетровщини

Що відомо

  • У Донецькій области дві громади отримують паливо, йдеться про близько 1900 сімей.
  • 23 травня АТ "Донецькоблгаз" через пошкодження магістрального газоводу та відсутності можливості під'єднатися до альтернативного газоводу припинив постачання природного газу споживачам Краматорської громади, крім Комарської та Олександрівської об'єднаних громад.
  • "Донецькоблгаз" 14 травня опублікував на своїй сторінці у фейсбук інформацію про можливе припинення постачання газу жителям Донецької області через дії РФ.
  • Транспортування газу через ГВС "Сохранівка" та прикордонну компресорну станцію "Новопсков", що знаходяться на окупованій території Луганщини, з 07:00 11 травня 2022 року приймання газу до ГТС України у фізичній точці з’єднання "Сохранівка" здійснюватися не буде.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок