Двічі чемпіон: херсонець привіз з чемпіонату Європи новий титул

Двічі чемпіон: херсонець привіз з чемпіонату Європи новий титул

Двічі чемпіон: херсонець привіз з чемпіонату Європи новий титул

Двократним абсолютним чемпіоном Європи з кіокушин-карате повернувся зі змагань в Польщі херсонець Микита Пешенко. Сьогодні на вокзалі його зустрічали рідні й друзі.

23-го та 24-го листопада в польському місті Дембіца проходив Чемпіонат Європи з кіокушин-карате. Як розказує учасник змагань двократний абсолютний чемпіон Європи та чемпіон світу Микита Пешенко, в цих змаганнях взяли участь 624 спортсмени з 24-х країн. У Микити було п'ять боїв:

"Перший бій був найскладнішим - з іспанцем. Так завжди, бо після переїзду складно одразу увійти в ритм. А потім спрацювала підготовка та постійні тренування. І це дало результат".

Микита розказує, що не уявляє свого життя без спорту. На досягнутому не планує зупинятися:

"Моя наступна мета - нові перемоги. Однієї, двох перемог не достатньо. Я прагну як легендарні спортсмени разів десять стати чемпіоном світу".

У цьому чемпіонаті взяв участь і брат Микити Мар'ян Пешенко. Він розказує, що спеціально готувався. Це для нього другий Чемпіонат Європи і друге місце:

"Найскладнішим був фінальний бій - з поляком. Моя мета - стати чемпіоном світу. Спорт для мене - це моє життя! Я без цього вже не можу!"

На Чемпіонаті Європи збірна України посіла перше командне місце. Тренував Микиту та Мар'яна Пешенків Заслужений тренер України Сергій Всєволодов. Батько спортсменів Костянтин Пешенко провів три бої і виборов "золото":

"В мене було три бої. Всі з поляками, всі складні. Однак відчуття після бою неймовірні, приголомшливі! "

Світлана Піцан, Григорій Шматко.

На початок