Директор Формули-1 розповів, коли та в якому форматі може стартувати сезон

Директор Формули-1 розповів, коли та в якому форматі може стартувати сезон

Директор Формули-1 розповів, коли та в якому форматі може стартувати сезон Associated Press

Директор "Формули-1" Росс Браун висловив своє бачення поточного сезону. Він вважає, що попри пізній старт чемпіонат досі можливо провести у 2020 році.

У календарі гонок "Формули-1", порівняно з іншими змаганнями, панує цілковита невизначеність. Гран-Прі відбуваються в різних країнах, тож ситуацію з поширенням коронавірусу передбачити важко.

У коментарі SkySports директор "Формули-1" Кріс Браун зазначив, що сезон можливо розпочати без глядачів і не раніше липня.

"Найсприятливіше було б стартувати в Європі. У нас можуть бути дуже закриті змагання, коли команди відправляють у закритий парк поряд із трасою, ми переконуємось, що всі протестовані, здорові, ні для кого немає ризику. До того ж гонка без глядачів. Це не дуже добре, але я думаю, що все ж краще, ніж взагалі без гонок", — сказав Браун.

Він додав, що цього сезону можливо провести від 8 до 19 гонок. Аби вписатися в розклад 19 гонок, необхідно стартувати в липні. Щоб бути повноцінним чемпіонатом, "Формулі-1" треба провести щонайменше 8 гонок, у такому разі необхідно розпочати сезон не пізніше жовтня.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start