Новачок професійного футболу "Тростянець" не зіграє у наступному сезоні Другої ліги чемпіонату України

Новачок професійного футболу "Тростянець" не зіграє у наступному сезоні Другої ліги чемпіонату України

Новачок професійного футболу "Тростянець" не зіграє у наступному сезоні Другої ліги чемпіонату України
Trostyanets.info

Ще одна втрата перед початком нового сезону в українському футболі.

Футбольний клуб "Тростянець" із Сумської області, який виступав у Другій лізі сезону 2021/22, не гратиме у наступному розіграші турніру. Про це повідомляється у пресрелізі на офіційному сайті клубу.

"Тростянець" дебютував у професійному футболі у сезоні 2021/22. Команда грала у групі В Другої ліги і посідала сьоме місце у турнірній таблиці.

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну сезон у Другій лізі було достроково завершено. Його підсумками стало закріплення позицій команд станом на останній тур, який було зіграно наприкінці листопада.

Читайте також: Сезон Першої та Другої ліги України з футболу достроково завершили: рішення

Дату початку Другої ліги та список учасників турніру ще не оголосили, однак "Тростянця" серед них не буде. У клубі пояснили причину такої позиції тимчасовою окупацією Сумщини російською армією, яка призвела до інфраструктурних руйнувань.

"Ми чудово розуміємо, що стадіон у Тростянці не буде допущено до участі у чемпіонаті через те, що громада перебуває в зоні бойових дій. Хоча саме поле після потраплянні в нього снаряду вже відновлено. За таких обставин команді доведеться грати весь сезон на виїзді. Також ми не можемо гарантувати 100% безпеку нашим футболістам. Самі ж футбольні матчі у цьому сезоні будуть проводитись без уболівальників та без трансляцій, що для нас також є вкрай важливим аспектом, адже клуб грає в першу чергу для своїх уболівальників.

Враховуючи вищезазначені аргументи та те, що футбольний клуб "Тростянець" фінансується з бюджету громади, а питання залучення спонсорів для підтримки команди зараз, майже, не обговорюється. Було прийнято рішення, що команда не прийматиме участь у чемпіонаті Другої ліги України 2022/2023, а кошти закладені на функціонування клубу будуть витрачені на питання відновлення Тростянецької громади", - зазначається у зверненні організації.

Водночас у "Тростянці" наголосили, що змогли домовитися з керівництвом Професійної футбольної ліги щодо збереження місця у Другій лізі. І планують взяти участь у чемпіонаті, який відбудеться у сезоні 2023/24.

"Тростянець" став другим представником Другої ліги, який оголосив про неможливість виступити у сезоні 2022/23. Крім цього, відповідне звернення зробив клуб "Любомир".

Читайте також: "Війна внесла свої корективи". Футбольний клуб "Любомир" не зіграє в Другій лізі чемпіонату України: пояснення тренера

Що відомо

  • "Тростянець" було засновано у 2015 році. До 2021 року команда брала участь в аматорських чемпіонатах.
  • "Тростянець" у сезоні 2021/22 набрав 31 очко у 19 матчах, займаючи сьоме місце у турнірній таблиці.
  • Участь у наступному сезоні УПЛ не візьмуть два клуби - "Десна" та "Маріуполь". За ними збережені місця в елітному дивізіоні чемпіонаті України.
  • У червні президент ПФЛ Олександр Каденко повідомляв, що у Першій та Другій лігах мають виступити по 16 клубів. Це означатиме, що 15 команд не розпочнуть наступний сезон.
На початок