Одеський дзюдоїст став дворазовим чемпіоном Європи

Олімпійський комітет України в Одеській області

17-річний спортсмен з Одещини Ігор Цуркан двічі став переможцем чемпіонату Європи з дзюдо, який проходив в хорватському місті Пореч. Про це повідомили у пресслужбі Олімпійського комітету України в Одеській області.

Дзюдоїст переміг у категорії "до 81 кг" та в змішаному командному турнірі. Раніше Ігор здобув три перемоги поспіль на етапах кадетського Кубка Європи.

За даними комітету, всі свої поєдинки спортсмен завершив достроково та здобув п'ять перемог.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди