Розкрадання 570 тисяч гривень із бюджету Полтавської громади: подробиці справи

Розкрадання 570 тисяч гривень із бюджету Полтавської громади: подробиці справи

Уточнено
Розкрадання 570 тисяч гривень із бюджету Полтавської громади: подробиці справи

Керівниці та ще трьом працівникам комунального підприємства «Інститут розвитку міста» оголосили про підозри у підробці документів та розтраті державних грошей на понад пів мільйона гривень. Про це 1 липня під час брифінгу повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.

За його словами, на роботу у комунальне підприємство офіційно працевлаштували двох жінок, які були хатніми робітницями у будинку високопосадовця міської ради та його родини. Оплату праці здійснювали коштом «Інституту розвитку міста», який фінансується із бюджету. Щомісячно кожна з працівниць отримувала до 15 тисяч гривень. Із січня 2021-го до березня цього року загалом це понад 570 тисяч гривень.

"Керівник комунальної організації за попередньою змовою з бухгалтером вносили недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу двох працівниць про перебування їх на роботі та виконання своїх обов’язків. Одна із жінок рахувалася у штаті комунальної організації на посаді експерт по програмах, інша – головного фахівця з інтегрування урбаністичного розвитку міста та управління проєктами", - говорить керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.

Що відомо:

  • Керівницею установи «Інститут розвитку міста» є Тетяна Татаріна. За її словами коментувати ситуацію вона поки не хоче.
  • Наразі усім трьом підозрюваним обрали запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту в нічний час.
  • Щодо керівниці та бухгалтера організації розпочали кримінальне провадження за розтрату майна та службове підроблення вчинені за попередньою змовою. Максимальна санкція – позбавлення волі до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади до трьох років.
  • Двом працівницям, які отримували зарплатню, інкримінують теж розтрату майна. Якщо їхню провину доведуть, їм загрожує до восьми років позбавлення волі.
На початок