Магучіх уперше в сезоні не виграла змагання зі стрибків у висоту, Левченко та Геращенко - на подіумі Діамантової ліги

Магучіх уперше в сезоні не виграла змагання зі стрибків у висоту, Левченко та Геращенко - на подіумі Діамантової ліги

Магучіх уперше в сезоні не виграла змагання зі стрибків у висоту, Левченко та Геращенко - на подіумі Діамантової ліги
AP

Найгірший результат сезону для Магучіх.

Україна здобула дві медалі у секторі жіночих стрибків у висоту на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі. Юлія Левченко здобула "срібло", Ірина Геращенко - "бронзу", а ось Ярослава Магучіх уперше у 2022 році опинилися за межами подіуму.

Етап Діамантової ліги у Стокгольмі став другим поспіль, у якому на турнірі у секторі зі стрибків у висоту Україна була представлена одразу чотирма спортсменками - Ярославою Магучіх, Іриною Геращенко, Юлією Левченко та Катериною Табашник. І мала можливість вдруге поспіль зайняти увесь подіум на турнірі: Магучіх, Геращенко та Левченко зайняли всі місця у топ-3 на етапі у Парижі.

Читайте також: Українські стрибунки у висоту взяли усі місця на подіумі етапу Діамантової ліги в Парижі

У Стокгольмі українки конкурували за місця на подіумі між собою та з чотирма іншими стрибунками: австралійкою Елеанор Паттерсон, представницею Казахстану Надєждою Дубовіцкою, фінкою Еллою Юннілою, а також італійкою Єлєною Валлортігара - єдиною спортсменкою, яка разом з українками змагався у Парижі.

Головною претенденткою на перемогу була Ярослава Магучіх. Вона виграла усі три попередні етапи Діамантової ліги у стрибках у висоту. І, крім того, була володаркою найкращого результату сезону: у чеському Брно вона взяла висоту 2.03 метри.

Читайте також: Ярослава Магучіх оновила найкращий результат сезону в світі у стрибках у висоту: відео

Магучіх розпочала виступи з висоти 1.89 метрів, пропустивши одразу три планки. І взяла її з першої спроби - результат, який підкорився Юлії Левченко та Надєжді Дубовіцкій. А ось Катерина Табашник та фінка Елла Юнніла зупинилися на висоті 1.85 метрів (у Парижі Табашник взяла планку 1.95 м).

До висоти 1.96 метрів підійшли п'ять стрибунок - українки Левченко, Геращенко та Магучіх (пропустила висоту 1.93 метри), а також Дубовіцька та Паттерсон, які подолали попередню планку з останньої спроби.

На планці 1.96 м проблеми виникли в усіх трьох українок. За підсумками перших двох спроб її взяла лише австралійка Паттерсон, тоді як жодна з українських стрибунок її не подолали.

У підсумку Левченко та Геращенко здобули "срібло" та "бронзу". А ось Магучіх посіла підсумкове п'яте місце. Паттерсон після висоти 1.96 м намагалася взяти ще й 1.99 метри, але не використала жодну з трьох спроб.

  • Діамантова ліга. Стокгольм: стрибки у висоту
  1. Елеанор Паттерсон (Австралія) - 1.96 м
  2. Юлія Левченко (Україна) - 1.93 м
  3. Ірина Геращенко (Україна) - 1.93 м

...

  • 5. Ярослава Магучіх (Україна) - 1.89 м
  • 7. Катерина Табашник (Україна) - 1.85 м

Що означає цей результат?

  • Магучіх уперше в сезоні не виграла змагання зі стрибків у висоту. Востаннє це відбулося у серпні 2021 року - тоді на етапі у Парижі вона посіла п'яте місце.
  • Перше "срібло" Левченко за три роки на етапах Діамантової ліги. Востаннє їй вдавалося посісти друге місце у Брюсселі у 2019 році.
  • Третя поспіль медаль Діамантової ліги для Геращенко, друга - для Левченко.
Категорії
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо