Жіноча збірна України з футболу перервала серію невдач та здобула другу перемогу у відборі на ЧС-2023

Жіноча збірна України з футболу, фото: Robert Skalski Photography

Українки виграли перший матч після 1 очка в чотирьох останніх матчах.

Збірна України з футболу серед жінок провела другий червневий матч відбору на чемпіонат світу-2023. Після розгромної поразки від Шотландії (0:4), Україна у "домашньому" матчі в Польщі приймала збірну Угорщини.

Це була друга гра між угорками та українками у рамках цього відбору. Їх перша зустріч завершилася несподіваною перемогою Угорщини з рахунком 4:2. Та й загалом у групі відбору Угорщина займала позицію вище за збірну України - 9 очок проти 4 (в синьо-жовтих одна гра в запасі).

У "домашньому" матчі українки змогли взяти реванш. Упродовж усього матчу Україна володіла перевагою над суперницями, за кількістю ударів у підсумку 16:5 на користь синьо-жовтих.

Зрештою, перевага на полі перетворилася у два забиті голи. У першому таймі Дарія Кравець головою замкнула подачу з кутового - 1:0. А на останній хвилині основного часу Ольга Овдійчук реалізувала швидку контратаку українок - 2:0. У другому таймі Україна забила ще один гол, але його скасували через офсайд.

У підсумку, перемога України з рахунком 2:0. Для синьо-жовтої збірної це лише друга виграна гра у відборі на ЧС-2023, а також друга "суха" гра.

Що означає цей результат

• Збірна України зберегла шанс фінішувати на третьому місці у своїй відбірковій групі. Однак шанси на вихід з групи навіть у плей-оф українки уже втратили.
  • Попереду в збірної України ще два матчі, обидва у вересні: проти Фарерських островів (2 вересня) та Іспанії (6 вересня).
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022