Російські окупанти в Мелітополі відкрили штаб підготовки до псевдореферендуму — міський голова Федоров

Російські окупанти в Мелітополі відкрили штаб підготовки до псевдореферендуму — міський голова Федоров

Російські окупанти в Мелітополі відкрили штаб підготовки до псевдореферендуму — міський голова Федоров

Російські окупанти в Мелітополі відкрили штаб з підготовки до проведення псевдореферендуму.

Про це повідомив міський голова Іван Федоров під час Національного телемарафону #UAразом.

"Декілька днів тому стало відомо, що окупанти утворили свій штаб для проведення референдуму. Одним з керівників цього штабу стала ще одна гауляйтер Галина Катющенко, яка була одним з керівників штабу партії регіонів і начеб-то вона тепер готує документи для проведення псевдореферендуму", — каже Федоров.

Він зазначає, те, що планують окупанти, назвати референдумом не можна. Адже вони просто хочуть мати картинку, що якісь люди проголосували за приєднання чи входження до складу квазіреспубліки. Про волевиявлення громадян тут не йдеться, наголошує міський голова.

"Чому вони так тягнуть з референдумом, для мене зрозуміло. Сьогодні ми не можемо сказати, що більш як 5% на тимчасово окупованих територіях підтримують Росію. А 95%, які залишились в окупації — точно проти. Не кажучи вже про тих, хто залишив наші тимчасово окуповані міста".

Федоров каже, що російські окупанти можуть показати картинку, але це не вплине на звільнення окупованих територій ЗСУ, а також на супротив тих людей, які перебувають, як в місті, так і поза містом.

Що відомо

  • Окупаційна влада планує провести так званий "референдум" у Запорізькій та Херсонській областях 11 вересня. Про це повідомили у Центрі національного спротиву. Окупанти визначили саме цю дату для псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях, щоб провести так званий "єдиний день голосування". Цього ж дня в Росії відбуватимуться вибори.

Читайте також: У Мелітополі окупанти нав'язують підприємцям та пенсіонерам паспорти РФ — міський голова Федоров

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок