У Мелітополі окупанти нав'язують підприємцям та пенсіонерам паспорти РФ — міський голова Федоров

У Мелітополі окупанти нав'язують підприємцям та пенсіонерам паспорти РФ — міський голова Федоров

У Мелітополі окупанти нав'язують підприємцям та пенсіонерам паспорти РФ — міський голова Федоров
Паспорт РФ Ілюстративне фото: pixabay

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області представники РФ, задіюючи пропаганду, намагаються паспортизувати місцевих мешканців. Найбільше тиснуть на підприємців та пенсіонерів.

Про це під час брифінгу 24 червня в Media Center Ukraine повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він зазначив, що російські пропагандисти стверджують, ніби-то місцеві мешканці, які не матимуть російських паспортів, не зможуть отримувати пенсії та вести підприємницьку дільність. Щодо останньої, за інформацією Івана Федорова, представники РФ також наголошують на необхідності реєстрації у псевдоподатковій інспекції:

"Звичайно, це маячня, бо держава Україна виконує всі свої зобов'язання виплачує як пенсії, такі й всі соціальні виплати, зарплату в бюджетній сфері. А відносно підприємців, звичайно, якщо буде реєстрація в якихось незрозумілих структурах або банківських установах РФ, то це однозначно можна буде трактувати, як порушення закону про колаборацію", — зазначив міський очільник.

Він також додав, що це питання має бути вирішене на державному рівні.

Раніше, в ефірі Національного телемарафону, Іван Федоров розповідав, що можливість отримати російський паспорт не мала попиту серед мелітопольців.

"Російська пропаганда намагається вистроїти черги за рашистськими паспортами. Останні 2 тижні вони зрозуміли що люди не хочуть собі брати рашистські паспорти, тому сьогодні вони примусом та обманом почали діяти", — сказав міський голова.

Читайте також: Російські окупанти крадуть черешню у Мелітополі — міський голова Іван Федоров

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок