Тепер блогери в Китаї мають бути кваліфіковані, щоби писати на високопрофесійні теми, такі, як право та медицина – пишуть у CNBC.
Інфлюенсери мають показати свою кваліфікацію платформам, які їх перевірять. Таке рішення прийняли місцеві Державне управління радіо й телебачення Китаю та Міністерство культури й туризму.
Упродовж останніх 16 місяців Пекін висунув низку вимог до контентмейкерів. Зокрема, заборонено публікувати контент, що принижує або спотворює Комуністичну партію Китаю, або використовувати технології діпфейку, щоби підробляти відео партійних та державних лідерів.
Стрімерам також заборонено показувати забагато харчових відходів, предметів розкоші або марнотратний спосіб життя. Контент не має бути сексуально агресивним або провокативним.
Читайте більше про блогерів
- Росіяни крадуть меми! Чи це смішно, чи небезпечно — говорять медійники, культурознавці, творці мемів
- Чи створені соцмережі для серйозних розмов? Говоримо з популяризаторкою української культури krapka.krapka
- "Ніби в суді збираю докази": блогер Віталій Гордієнко про свої дослідження пропаганди в російському кіно
- Як працюють українські культурні медіа під час війни
- Костянтин Трембовецький: про гумор під час війни, українізацію та вміння переглядати позицію
Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!