Білоруські військові проводять мобілізаційні навчання вздовж кордону з Україною — ISW

Білоруські військові проводять мобілізаційні навчання вздовж кордону з Україною — ISW

Білоруські військові проводять мобілізаційні навчання вздовж кордону з Україною — ISW
Українські військові. Ілюстративне фото. Джерело: УНІАН

Білоруські військові проводять мобілізаційні навчання вздовж кордону з Україною, втім навряд чи вступлять у війну через обмежені можливості та негативні внутрішні наслідки військової участі з боку Росії. Про це йдеться в аналітичному звіті за 23 червня американського Інституту дослідження війни (ISW).

Російські війська, ймовірно, досягли південних околиць Лисичанська і посилюють своє угруповання навколо Сєвєродонецька, щоб завершити захоплення обох міст. Втім, "ці здобутки навряд чи забезпечать російським силам вирішальну перевагу в подальших операціях в Україні та ще більше погіршать російські можливості".

Військові РФ також намагаються оточити українське угруповання в Гірському та Золотому і, ймовірно, рухаються, щоб взяти під контроль ці населені пункти.

Також зазначається, що окупанти, ймовірно, успішно перекрили українські лінії зв’язку вздовж траси Т1302 і використовують нещодавні досягнення вздовж шосе для посилення штурму Лисичанська. Крім цього вони накопичили техніку та продовжують нарощувати оборонний потенціал уздовж південної осі.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • В українському Генштабі вважають, що білоруська сторона може передати Росії своє озброєння та військову техніку для бойових дій проти українських військ на донецькому чи херсонському напрямку.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок