"Є усі сили та засоби для контролю кордону із Білоруссю": волинські військові закликають не вірити чуткам

"Є усі сили та засоби для контролю кордону із Білоруссю": волинські військові закликають не вірити чуткам

Військові повністю контролюють ситуацію у зоні своєї відповідальності вздовж білоруського кордону, – розповів Суспільному пресофіцер 100-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Сергій Хомінський і закликав волинян не вірити чуткам.

Командування бригади просить довіряти тільки офіційній інформації, не розповсюджувати безпідставні чутки про "запеклі бої з ворожими ДРГ".

Зі слів Сергія Хомінського, наразі серед незначної частини волинян ширяться панічні настрої та чутки про нібито наступ військ РБ.

"Серед самих військових жодних панічних настроїв немає і бути не може. До цього ж закликаємо і суспільство. Паніку треба відставити", – зазначив пресофіцер.

Сергій Хомінський також додав, що волинські тероборонівці готові до будь-яких ситуацій. Наразі особовий склад посилено тренується та покращує військові навички. "У нас є усі сили та засоби для контролю ситуації на українсько-білоруському кордоні", – каже він.

Що відомо

  • З 22 червня Білорусь проводить мобілізаційні навчання з воєнними комісаріатами Гомельської області, плануються навчальні збори військовозобов'язаних.
  • 21 червня в Міноборони України повідомили, що Білорусь перекинула до українського кордону до 4 тисяч військових, також у прикордонній зоні присутні й російські військові, проте поки немає ознак підготовки наступу.
  • 26 травня не визнаний низкою держав світу президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у Збройних Силах Білорусі планують утворити Південне оперативне командування поблизу кордонів з Україною.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок