Ярослава Магучіх оновила найкращий результат сезону в світі у стрибках у висоту: відео

Ярослава Магучіх оновила найкращий результат сезону в світі у стрибках у висоту: відео

Ярослава Магучіх оновила найкращий результат сезону в світі у стрибках у висоту: відео
AP

Українка стрибнула на 2.03 м.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла четверті змагання у літньому сезоні 2022 року. 20-річна українка перемогла на турнірі в чеському Брно, де крім неї змагалися ще чотири українки.

На турнір в Брно приїхали Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Катерина Табашник, Юлія Чумаченко та Марина Ковтунова. Також у Брно змагалася Сафіна Садуллаєва з Узбекистану та Віктор М'ясо з Польщі.

Перемогу в очній боротьбі розіграли Магучіх та Геращенко. Вони - єдині стрибунки, хто взяв висоту 1.94 м. Обидві також підкорили планку на висоті 1.97 м (Ярослава - з другої спроби, Ірина - з третьої).

Планку на висоті 2 метри Магучіх взяла з другої спроби, Геращенко не використала дві - і перенесла на 2.03 м. І там спроба була невдала, тож Ірина Геращенко з результатом 1.97 м завершила змагання.

Натомість Ярослава Магучіх з першої спроби підкорила 2.03 м! Це найкращий результат сезону в світі (попередній теж належав Магучіх - 2.01 м!), а також рекорд турніру в Брно.

  • Відео стрибка Магучіх на 2.03 м

Залишившись наодинці в секторі, Ярослава стрибала на висоту 2.05 м - спроби були близькими, але неуспішними.

  • Турнір в Брно. Стрибки у висоту
  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.03 м (найкращий результат сезону в світі)
  2. Ірина Геращенко (Україна) - 1.97 м
  3. Сафіна Садуллаєва (Узбекистан) - 1.91 м
  4. Катерина Табашник (Україна) - 1.91 м

Що відомо

Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо