У Новограді-Волинському до 12 гривень зросте вартість проїзду в громадському транспорті

У Новограді-Волинському до 12 гривень зросте вартість проїзду в громадському транспорті

У Новограді-Волинському до 12 гривень зросте вартість проїзду в громадському транспорті
Новоград-Волинський, Житомирщина, 22 червня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

У місті Новограді-Волинському на Житомирщині з першого липня підвищується вартість проїзду в громадському транспорті. Тариф зросте на п’ять гривень і становитиме 12 гривень за одну поїздку. Відповідне рішення 22 червня ухвалили під час засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. Чинний тариф не переглядався більше ніж пів року, розповів Суспільному міський голова Новограда-Волинського Микола Боровець.

За його словами, причиною такого збільшення в першу чергу стало зростання ціни на паливо – з 24 до 58 гривень за один літр дизельного пального.

"Розрахунок тарифу нам подали перевізники, – каже Микола Боровець. – За їхніми даними він мав би складати 15–17 гривень. Але ми багато питань з ними узгодили. Ми трохи зменшили частоту руху транспорту. Раніше в нас перерва між автобусами була 10–15 хвилин, тепер – від 20-ти до 30-ти хвилин, в залежності від протяжності. Бо є маршрути і по 9, і по 10, і по 14 кілометрів. І так ми знайшли можливість вкластися в ту собівартість, яку ми передбачаємо. Підвищення тарифу ніяким чином не вплине на зменшення чи збільшення категорій пільгового перевезення".

У Новограді-Волинському на Житомирщині до 12 гривень зросте вартість проїзду в громадському транспорті
Міський голова Новограда-Волинського Микола Боровець. Новоград-Волинський, Житомирщина, 22 червня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

За словами Миколи Боровця, громадські перевезення в місті забезпечують троє перевізників. В кожного з них, в залежності від маршруту, є певна кількість одиниць транспорту – від 10-ти до 15-ти автобусів. В Новограді-Волинському, відповідно до затвердженої мережі транспортного сполучення, діє 11 маршрутів.

Читайте також

  • У Брусилові на Житомирщині вартість проїзду підвищують вдвічі – квиток коштуватиме 20 гривень.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок