У прикордонній з Білоруссю зоні все спокійно – Волинська ОВА

У прикордонній з Білоруссю зоні все спокійно – Волинська ОВА

Станом на ранок 22 червня у прикордонній із Білоруссю зоні ситуація спокійна і суттєвих змін не зазнала, – повідомив голова Волинської військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Як уточнив голова ОВА, йдеться про 15-ти кілометрову зону прикордоння, за якою нині пильно стежать військові та прикордонники.

Також, зі слів Юрія Погуляйка, на кордоні із Республікою Білорусь тривають роботи з укріплення лінії розмежування. Загальна протяжність державного кордону України з Білоруссю в межах Волині – 215 кілометрів.

Що відомо

  • З 22 червня Білорусь проводить мобілізаційні навчання з воєнними комісаріатами Гомельської області, плануються навчальні збори військовозобов'язаних.
  • 21 червня в Міноборони України повідомили, що Білорусь перекинула до українського кордону до 4 тисяч військових, також у прикордонній зоні присутні й російські військові, проте поки немає ознак підготовки наступу.
  • 26 травня не визнаний низкою держав світу президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у Збройних Силах Білорусі планують утворити Південне оперативне командування поблизу кордонів з Україною.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок