Ангеліна Калініна уперше в кар'єрі обіграла тенісистку з топ-5 світового рейтингу

Getty Images

Вольова перемога першої ракетки України над Марією Саккарі.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здолала другий раунд турніру WTA500 в Істборні. На змаганнях у Великій Британії все ще продовжують боротьбу три українки: Марта Костюк та Леся Цуренко вибили більш іменитих суперниць й пройшли до третього раунду змагань, тепер їх шлях повторила Калініна.

Перша ракетка України в матчі другого кола зустрічалася з Марією Саккарі - представницею Греції, п'ятим номером світового рейтингу. Це була перша зустріч у кар'єрі між цими гравчинями.

До цього матчу Саккарі зіграла уже сім матчів на траві у сезоні 2022 року - 5 перемог та 2 поразки. У Калініної - 2 перемоги та 2 поразки.

У першому сеті Марія Саккарі доволі комфортно контролювала ситуацію на корті: не дозволила суперниці заробити жодного брейкпоїнту, сама зробила два брейки та забрала партію - 6:3.

Другий сет міг стати дзеркальним відображенням від Калініної, однак за рахунку 5:3 українка не реалізувала два сетболи на подачі суперниці. А тоді не подала на сет - 5:5. Утім, наступний гейм на подачі Саккарі залишився за Калініною, і уже з другої спроби вона подала на сет - 7:5.

На старті третьої партії тенісистки обмінялися брейками, а ключовим став дев'ятий гейм - Ангеліна зробила ще один брейк, повела 5:4 і подала на матч.

Відтак, перемога української тенісистки в трьох сетах - Калініна уперше в кар'єрі обіграла тенісистку з топ-5 світового рейтингу.

• WTA500. Істборн. Другий раунд

Марія Саккарі (Греція, 3) - Ангеліна Калініна (Україна) 1:2 (6:3, 5:7, 4:6)

Що означає ця перемога Ангеліни Калініної

• Найбільший виграш у кар'єрі - уперше обіграла чинну тенісистку з топ-5 рейтингу. Попередня найбільша перемога: над Гарбіньє Мугурусою, яка на той момент була дев'ятою у світовому рейтингу.
  • Третя українка, що пройшла в третій раунд турніру в Істборні.
  • У третьому раунді Калініна зіграє проти Юлії Путінцевої, представниці Казахстану.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо