Спершу захищав Грузію, тепер Україну: історія бійця тероборони Волині

Спершу захищав Грузію, тепер Україну: історія бійця тероборони Волині

Спершу захищав Грузію, тепер Україну: історія бійця тероборони Волині
Фото: 100 Бригада Тероборони Волині

У лавах 100-ї окремої бригади Тероборони Волині служить 30-річний Георгій Кірія. Чоловік має грузинський паспорт, але захищати Україну пішов не вагаючись.

Історію військовослужбовця опублікували на сторінці бригади.

Боєць із позивним "Гурген" розповів, 2008-го, коли Росія напала на Грузію йому було 17 років, але це не спинило юнака і він пішов у військо, щоб захистити свою країну.

"Ми – грузини та українці – понад усе любимо свободу! А росіян я ненавиджу: бо бачив, які звірства вони чинили у Грузії і знаю, які звірства вони чинять нині в Україні!", – каже народжений у Кутаїсі боєць.

На Волинь Георгій приїхав 2018-го, навідати провідати дядька й тітку, які давно перебралися в Україну. В Україні чоловік залишився, бо зустрівши волинянку Інну, яка невдовзі стала його дружиною. Нині подружжя разом виховують трирічного сина.

Боєць розповів, давно подав документи на одержання українського громадянства, та досі його так і не отримав. Проте, зранку 24 лютого, пригадує чоловік, нашвидкоруч зібрав наплічник і вирушив до військкомату

"Вдома я б просто не всидів. Тоді, 2008-го, я не міг багато зробити. Бо був ще надто молодим і "зеленим" солдатом. Нині ж у мене вже набагато більше життєвого досвіду – тож зможу зробити набагато більше", – каже Георгій Кірія.

Читайте також: "Ця війна має поставити крапку", – історія етнічного татарина, який є бійцем волинської тероборони"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок