Полтавець Богдан Олексієнко – «бронзовий» призер чемпіонату Європи з боротьби

United World Wrestling

На чемпіонаті Європи серед юніорів, який завершився в румунському Бухаресті, полтавець Богдан Олексієнко здобув медаль у вільній боротьбі. Про це повідомляють на офіційному сайті змагань.

У поєдинку за третє місце спортсмен Богдан Олексієнко здолав представника Польщі Якуба Ягужа з рахунком 10 – 0. Полтавець змагався у ваговій категорії 60 кілограмів. Чемпіоном у цій вазі став представник Туреччини Абдула Топрак.

Це не перша медаль для Полтавщини на цих змаганнях. Раніше «золото» здобула полтавка Надія Соколовська.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла перше місце на змаганнях із вісьмома медалями – чотири «золота» та чотири «срібла».

Що відомо:

Чемпіонат Європи з боротьби тривав з 15 по 20 червня у Бухаресті (Румунія). Україну представляли 20 борців та борчинь.