Xbox офіційно продаватиметься в Україні: вже доступні передзамовлення

Xbox офіційно продаватиметься в Україні: вже доступні передзамовлення

Xbox офіційно продаватиметься в Україні: вже доступні передзамовлення
Фото: Getty Images

Одразу в кількох українських магазинах техніки з’явились оголошення про старт продажів популярної ігрової консолі Xbox Series S. Продажі почнуться з 28 червня 2022 року, а ціна — з 11 999 грн. Про це повідомляють користувачі Twitter.

"Сервіси та екосистема Xbox для українських користувачів поки що недоступні. Зараз гравці з України можуть купити [легально ввезену, розмитнену] консоль, але не можуть зареєструвати акаунт у своєму регіоні, для цього обирають інші країни. З офіційним запуском сервісів Xbox можна буде обрати Україну як регіон проживання, платити за ігри в гривнях та отримати інтерфейс українською", – пояснюють у виданні AIN.UA.

Поки що незрозуміло, чи йдеться про повноцінний запуск Xbox в Україні, чи лише про продаж пристроїв. Кілька років тому в Microsoft пообіцяли, що офіційно запустять свої ігрові сервіси у нашій країні. У 2021 році на питання про запуск, у компанії повідомляли, що "працюють над цим".

Передзамовити консоль уже можна на Moyo та Comfy. Також консоль з'явилася на Rozetka, але поки що без можливості передзамовити.

Як відеоігрова індустрія підтримує Україну:

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок