Найкращий стрибок сезону в світі від українки Магучіх: відео

Найкращий стрибок сезону в світі від українки Магучіх: відео

Найкращий стрибок сезону в світі від українки Магучіх: відео
AP

Відео "золотого" стрибка Ярослави Магучіх на етапі Діамантової ліги у Парижі.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх тріумфувала на етапі Діамантової ліги у Парижі. Магучіх, разом з іншими українками Іриною Геращенко та Юлією Левченко, зайняли усі місця на подіумі у секторі стрибків у висоту.

Переможницею змагань стала саме Магучіх. Вона випередила Ірину Геращенко завдяки висоті 2.01 метри, яку взяла з другої спроби.

Стрибок Магучіх у Парижі став найкращим у світі у сезоні 2022 року. Попередній найкращий результат сезону також належав українці: у травні на етапі Діамантової ліги у Юджині вона уперше взяла висоту 2.00 метрів у 2022 році.

Відео найкращого стрибка сезону у виконанні Ярослави Магучіх

У 2022 році Магучіх лише одного разу стрибала вище. На чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні українська стрибунка взяла висоту 2.02 метри.

Що відомо

  • На етапі Діамантової ліги у Парижі уперше у секторі стрибків у висоту виступили чотири українки. Крім Ярослави Магучих, Ірини Геращенко та Юлії Левченко на турнірі виступила Катерина Табашник.
  • Усі чотири українські стрибунки встановили особисті рекорди сезону у Парижі: Геращенко - 1.98 метрів (другий найкращий результат у світі), Левченко та Табашник - 1.95 метрів.
  • Магучіх тріумфувала на усіх трьох етапах Діамантової ліги у 2022 році: у Юджині, Рабаті та Парижі.
Категорії
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо