У львівському Охматдиті відкрили оновлене реабілітаційне відділення для дітей

У львівському Охматдиті відкрили оновлене реабілітаційне відділення для дітей

У львівському Охматдиті відкрили оновлене реабілітаційне відділення для дітей
Суспільне Львів

У львівському Охматдиті відкрили оновлене відділення, де проводитимуть реабілітацію дітям, які її потребують. Працюватимуть там із пацієнтами від народження і до повноліття. Про це Суспільному повідомила медична директорка лікарні Олена Березовська.

Нове відділення реабілітації — це чотири кабінети із спеціальним обладнанням. Там вже приймають пацієнтів. Серед перших туди привела свою доньку Олена Чайка.

"10 років тому перенесли операцію на кульшових суглобах і ми стикнулися з тою проблемою, що реабілітація ще була не налагоджена. Нам було важливо в післяопераційний період впродовж двох років пройти активний етап реабілітації. Десь буквально кілька років тому через коронавірус в нас цей ланцюг обірвався і знов виникла гостра потреба проходити реабілітацію. Відповідно, коли відкрили цей центр, нам стало надзвичайно зручно, бо ми маємо повний комплект реабілітації", — каже мама пацієнтки.

Реабілітаційне відділення для дітей
Реабілітаційне відділення для дітей. Суспільне Львів

У реабілітаційному відділенні є обладнання для психологічної та фізичної реабілітації. Там будуть працювати ортопеди, психологи та ерготерапевт. Допомагатимуть у відділенні пацієнтам після операцій, зокрема після важких травм, кульових чи осколкових поранень.

"Якщо брати нашу службу – ортопедо-травматологічну, то, звичайно, є ситуації, коли хірургічна допомога — це не такий великий відсоток, а от реабілітація таких діточок іноді займає дуже тривалий час. І це буде тут – в межах цього відділення і поза його межами" — каже дитячий ортопед-травматолог Олександр Корольков.

Реабілітаційне відділення для дітей
Реабілітаційне відділення для дітей. Суспільне Львів

У відділенні працюватимуть з дітками від народження.

"Тут буде надаватися допомога діткам від 0 до 3 років. Тобто ми подаємося на два пакети від НСЗУ. Це реабілітація дітей від 0 до 3 і пацієнтів з вадами опорно-рухового апарату. Ми єдині на Заході України, які робимо реконструктивну хірургію, нейроортопедію, і ортопедію. Реабілітація є невід’ємною частиною цього комплексного лікування", — каже медична директорка лікарні Олена Березовська.

Обладнали відділення за гроші меценатів — понад 20 тисяч євро.

Читайте також: Діти зможуть отримати консультації. У Львові відновлює роботу поліклініка при Охматдиті
На початок