Визначився останній учасник ЧС-2022 з футболу: Коста-Рика виграла міжконтинентальний плей-оф за це місце

Коста-Рика святкує вихід на ЧС-2022 з футболу, фото: AP Photo

У матчі був ранній гол, скасований гол та червона картка.

Склад учасників чемпіонату світу-2022 з футболу остаточно сформований. Остання збірна, що кваліфікувалася на турнір в Катар, визначалася в міжконтинентальному плей-оф між збірними Коста-Рики та Нової Зеландії. Ця гра проходила на нейтральному полі в Катарі.

Нове Зеландія вчетверте поспіль грала у такому типі плей-оф за вихід на ЧС - одного разу перемогли, тоді двічі поспіль програли. Коста-Рика - вдруге змагалася у такому плей-оф.

Перший гол у матчі було забито одразу на самому початку - на третій хвилині уперед вийшла Коста-Рика! Простріл з флангу замкнув Джоель Кемпбелл, ексгравець лондонського "Арсенала", який виступає в чемпіонаті Мексики - 1:0.

Після цього голу більшість ігрового часу першим номером грала Нова Зеландія. І наприкінці першого тайму ця команда таки забила, але гол було скасовано. Кріс Вуд відзначився у воротах, уже відсвяткував гол, але VAR скасував його через порушення правил на початку атаки.

А за хвилину до того Вуд падав у штрафному Коста-Рики, але пенальті суддя не поставив.

У другому таймі Нова Зеландія залишилася вменшості за пряму червону, але все одно грала першим номером. Утім, відігратися все ж не змогла. Відтак, перемога Коста-Рика - 1:0.

• Міжконтинентальний плей-оф за ЧС-2022: Північна Америка - Океанія

Коста-Рика - Нова Зеландія 1:0

Що означає цей результат

• Коста-Рика вшосте в історії зіграє на чемпіонаті світу з футболу. Зокрема, збірна брала участь в п'яти з останніх шести світових чемпіонатів.
  • Коста-Рика сформувала групу з Німеччиною, Іспанією та Японією на ЧС-2022.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо