Лідер "Голден Стейт Ворріорз" Стефен Каррі перервав рекордну серію триочкових у НБА: як довго вона тривала

AP Photo/John Hefti

Баскетболіст уперше за майже чотири роки не реалізував жодної "трійки", хоч і наблизив команду до п'ятого титулу НБА.

Лідер "Ґолден Стейт Ворріорз" Стефен Каррі допоміг команді здобути перемогу над "Бостон Селтікс" у п'ятому матчі фіналу НБА-2022 (104:94), але водночас перервав особисту унікальну серію.

За 37 хвилин на паркеті Каррі заробив 16 очок, виконав три підбирання, вісім асистів і одне перехоплення. За кількістю очок його перевершили партнери по команді Ендрю Віґґінз (26) і Клей Томпсон (21).

Проте вперше за тривалий час Каррі спіткала невдача під час виконання своїх коронних триочкових. Із дев'яти спроб йому не вдалося реалізувати жодної. До цього Стеф робив одразу по кілька успішних дальніх кидків за гру впродовж 38 матчів поспіль. Крім того, Каррі провів 132 гри плей-оф і загалом 233 матчі (разом із регулярним сезоном) поспіль, під час яких реалізував щонайменше одну "трійку". Усі ці показники стали рекордними в історії НБА.

Востаннє Каррі не впорався із жодним триочковим ще в листопаді 2018 року в матчі проти "Мілвокі Бакс".

"Усе хороше колись закінчуєьться, – прокоментував кінець чотирирічної триочкової серії баскетболіст. – Щасливий, що можу стояти тут із усмішкою на обличчі".

Попри завершення рекордної серії, Каррі все ж зумів записати на свій рахунок не лише перемогу команди, а й нове спільне досягнення разом із Томпсоном і Дреймондом Ґріном. Цей виграш став для них 20-им на рівні фіналів НБА, що є найкращим результатом для будь-якого тріо в історії ліги за останні 30 років.

• "Ґолден Стейт" веде в цьогорічній фінальній серії з рахунком 3:2. Для здобуття титулу необхідно чотири перемоги.
  • "Ворріорз" уперше за три роки пробилися до фіналу НБА. Востаннє вони доходили до цієї стадії в 2019 році, коли поступилися "Торонто Репторз".
  • Загалом це сьомий фінал команди під франшизою "Ґолден Стейт Ворріорз". Клуб доходив до фіналу в сезонах 1974/75, 2014/15 – 2018/19, 2021/22. Із них перемагали в чотирьох.
  • Наступний матч "Ворріорз" проти "Селтікс" відбудеться 16 червня в Бостоні. За необхідності вирішальну сьому гру проведуть 19 червня.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо