Окупанти в Маріуполі мають відкрити драмтеатр 10 вересня

Окупанти в Маріуполі мають відкрити драмтеатр 10 вересня

Окупанти в Маріуполі мають відкрити драмтеатр 10 вересня
Фото: Андрющенко Time/Telegram

Окупаційна адміністрація Маріуполя офіційно повідомила про відкриття драматичного театру 10 вересня. Новий сезон представлять двома-трьома танцювальними й естрадно-концертними номерами, а також театральною виставою. Про це повідомив радник міського голови м. Маріуполь Петро Андрющенко.

"Танок по кістках, вистава на могильнику. І все організують окупанти разом з колаборантами. Коли наступного разу цинічна Росія почне знов щось волати про гуманізм, просто згадайте це повідомлення", — зазначив радник мера.

Що відомо

  • Окупанти продовжують розбирати завали драмтеатру у Маріуполі
  • "Це було серце міста". Спогади про Маріупольський драмтеатр
  • Російські окупанти проводять розкопки розбомбленого драмтеатру у Маріуполі. Про це свідчать супутникові знімки американської компанії Maxar Technologies. У зв’язку з масовою відмовою маріупольців брати участь у розборі окупанти залучили робітників МНС Росії
  • Кількість загиблих внаслідок авіаудару російської армії по маріупольському Драмтеатру 16 березня є вдвічі більшою за ту, що надала українська влада: замість 300 осіб йдеться вже про щонайменше 600 загиблих. Про це йдеться у розслідуванні Associated Press.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок