Ірландія розгромила Шотландію у групі України в Лізі Націй: збірна України стала одноосібним лідером у таблиці

twitter.com/FAIreland

Ірландія здобула першу перемогу.

Суперники України у групі Ліги Націй провели очний матч: Ірландія на своєму полі прийняла Шотландію. Для ірландців це була уже третя гра в групі Ліги Націй (перші два матчі закінчилися поразками), тоді як шотландці - грали удруге.

Перед цією грою на перше місце у групі вийшла Україна, яка у своєму матчі розгромила Вірменію - 3:0. Завдяки цьому українці набрали шість очок, обійти їх за умови перемоги у своєму матчі могла Шотландія.

Однак шотландці не лише не здобули перемогу, вони зазнали розгромної поразки у Дубліні.

Матч Ірландія - Шотландія пройшов у рівній боротьбі, за володінням м'ячем та ударами по воротах - рівність. Та голами у цьому матчі відзначилися лише господарі: два голи у першому таймі, один - одразу після перерви. Ще один гол Ірландії було скасовано після перегляду VAR: м'яч не пересік повністю лінію воріт.

Особливо ефектним вийшов третій гол Ірландії: ударом з дальної дистанції відзначився 21-річний Майкл Обафемі. Для нападника - це перший гол за Ірландію.

Фінальний рахунок матчу - 3:0 на користь Ірландії, яка здобула першу перемогу в розіграші Ліги Націй і одразу піднялася на друге місце у групі.

• Ліга Націй: дивізіон Б, група 1

Ірландія - Шотландія 3:0