В Україні створили комітет з проведення Євробачення-2023

В Україні створили комітет з проведення Євробачення-2023

В Україні створили комітет з проведення Євробачення-2023

10 червня утворено Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні у 2023 році пісенного конкурсу "Євробачення" та затверджено його склад. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Це означає, що Україна розпочала підготовку до проведення пісенного конкурсу. Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк на першій пресконференції після перемоги заявив, що "Україна з радістю прийме наступне Євробачення у цілісній щасливій і розбудованій Україні".

3 червня міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що Україна вже отримала від Європейської мовної спілки опитувальник щодо питань, які Україна має розв'язати для організації Євробачення в Україні.

"У нас немає сумнівів, що воно має відбуватися в Україні. Єдине, що ніхто ще не проводив Євробачення під час війни… Ми зараз шукаємо спільно з колегами відповіді на найважливіші умови, які висуває Мовна спілка, але думаю, що у діалозі нам доведеться пояснити, що деякі умови мають бути змінені", — сказав Ткаченко.

Що цікавого про Євробачення-2023 можна прочитати

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура