Охтирка на Сумщині отримала гуманітарну допомогу

Охтирка на Сумщині отримала гуманітарну допомогу

Охтирка на Сумщині отримала гуманітарну допомогу
Фото: Андрій Міхєєв

В Охтирці роздають гуманітарну допомогу. Одяг, ліки, їжу може отримати кожен охтирчанин, який цього потребує. Цього разу допомога призначена, найперше, тим, хто втратив роботу.

На подвір'ї охтирської школи розкладені речі. Це одяг, який назбирали місцеві волонтери. Кожен охочий може обрати потрібне, хоч і не всі знайшли те, що шукали.

"Не найшла плаття. Саме главне, щоб їсти було, все було, щоб. Гроші були б. Оце і все. Понаносили хороше. Усе хороше. А, як треба, то людям добре", – говорить пенсіонерка Анна Насюшкіна.

Також прибула "гуманітарка" від фонду Святого Мартіна: харчі, санітарно-гігієнічні засоби, ліки, жіночий одяг великих розмірів. Її теж планують розповсюджувати серед усіх охтирчан, але насамперед тих, хто живе у кварталі "Східний". Цей район першим зустрів російські обстріли та отримав численні руйнації.

Охтирка на Сумщині отримала гуманітарну допомогу
Фото: Андрій Міхєєв

Пан Михайло допомагає розвозити гуманітарні вантажі.

"Кормлю людей по селах. Забирати продукти фонду Святого Мартіна, щоб розвезти людям. Продуктові набори для людей, медичні препарати, костилі. Багато прислали, прийшлось брати мікроавтобус, щоб влізло. Салон повний. Машина просіла, важке", – розповідає Михайло Володимирович, волонтер.

"Такі продуктові набори для людей до нас із другого міста прийшли вперше. Ці набори від Святого Мартіну, вони призначені для людей, які опинилися в скрутному становищі не тільки через зруйновані будівлі, а через критичну ситуацію в місті. Багато хто втратив роботу. Ми постараємося розподілити їх так, щоб нікому не було обідно. Щоб люди отримали допомогу, яким вона дуже потрібна", – каже Алла Максименко, голова квартального комітету "Східний".

З проблемою безробіття стикаються і охтирчани, які повернулися з-за кордону.

"Виявилося, після війни, що Україна – вона рідніша. І більше не хочеться за кордон. Як би не було, як би нам не допомагали. Но тут лучше. У нас багато людей, які залишилися зовсім без роботи, багато багатодітних сімей. І речі зараз дорогі. Я їхала – були одні ціни. А тепер – другі. То мені здається, це дуже потрібно людям", – говорить Ася Олексієнко, охтирчанка.

Охтирчани кажуть, що в умовах, в яких вони опинилися, цінна будь-яка, навіть невелика допомога.

Автор – Андрій Міхєєв

Читайте також

  • Дітям з Охтирщини передали подарунки з Європи
  • У Сумах центр "Берегиня" надає засоби реабілітації у тимчасове користування
  • Через обстріли мешканці Білопілля на Сумщині евакуюються у безпечні місця

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок